Yeni Nesil Dijital Liderlik Ajansına hoş geldiniz ..

YENİ MEDYA

Ne kadar çok Dijital Ajans var değil mi? Yeni yeni kurulmaya da devam ediyorlar. Çünkü dijital dönüşüm başlayalı çok oldu ve bu günlerde aklımızı başımızdan alıyor.

İstanbullu yepyeni medya şirketleri özel sektörün yükünü taşımaya çalışırken, 20 yıldır Ankara’nın griliğinde, devletin içinde, yanında yöresinde faaliyetlerini sürdüren Dijital Medya’nın, hem kamu kurumlarına hem de özel sektöre katacağı çok değer var.

Dijital Haçlı Seferleri kitabından sonra DİJİTAL İLİŞKİLER kitabının da hazırlığına başlayan kurucumuz Okan Özbay, devlet-insan-makina üçgeninde tanımladığı ilişkiler sürecinde görev alacak kamu çalışanlarına dijital dünyanın olmazsa olmazlarını anlatıyor. Dijital iş tanım ve süreçleri yeni nesil öğrenme üslubu ile müşterilerimizin hizmetine sunuluyor. Dijital dünyanın hızı ve karmaşası içinde yön bulmamızı sağlayacak olan dijital kavramları merkezinde öğrenebiliyoruz.


Dijital ortaklarımızla işler

Her şeyi kendimiz yapmıyoruz. Sosyal medya yönetim ve dijital gelişime dair bünyemizde yürttüğümüz işlerin yanısıra, küresel dev markalardan yararlanmanıza da yerli platformlarla işbirliği yapmanıza da yardımcı oluyoruz. Kısacası hem medya planlamada hem de dijital pazarlama ve marketing konusunda deneyimli ve yetkin konumdayız.

Dijital Marka ve Mecra Yönetimi

Genel Medya Planlama

Google Adwords

Twitter Reklamları

Facebook Reklamları

Youtube Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

Web Tasarımı Yazılım, Analiz

Sosyal Medya Takip ve Analiz

Online Reklam Planlama


Dijital usta işleri

Dijital içerik üretmek, bitmeden tükenmeden sürekli beğenilir kılmak zengin bir birikim gerektiriyor. Tecrübeyle tekniği birleştiren, birlikte çalışma kültürüne sahip sağlam bir kadro gerektiriyor. Ankara’da zor bulunası bir kadro olduğumuz doğrudur.

İçerik Oluşturma ve Mobil Uygulamalar

e-dergi

e-broşür

e-katalog

e-afiş

e-faaliyet raporu

e-bülten

Video Grafik

Caps


Yeni Medya Yönetimi

Ana başlıkta sunmaya çalıştığımız paketlere girmeden, piyasa koşullarında daha üst düzeydeki ihtiyaçlarınızın karşılanması için yapacak çok işimiz var. Farklı model ve iş planları ile yeni medya konusunda yan yana olmaya hazırız. Hem sizin personelinizi, hem de kendi personelimizi sizin için geliştirmeye hazırız.

Strateji Geliştirme

WEB Uygulamaları

Sosyal Medya Uygulamaları

Portal, blog, İntranet, Platform

Mobil Uygulama Geliştirme

Haber Merkezi

Kampanya Yönetim Merkezi

Dijital Medya Merkezi

Karma Dijital Projeler

SEO Stratejisi

Optimizasyon


Dijital asistan işleri

Ana başlıkta sunduğumuz paketlerin dışına çıkmak ve plansız çalışmak isterseniz, dijital asistanlarınız 24 saat emrinizde. Parça başı çalışalım, kendimizi de eğitelim, bakalım görelim derseniz de gelin görüşelim, dijital ortamlardan sorularınızı cevaplayalım.

İçerik Yönetimi

Hesap Oluşturma

Takip

Alan Araştırması

Trend Takibi

İçerik Yönetimi

Haber Yayını

Veri Toplama

Vatandaş İlişkileri

Fırsat Avcılığı

Raporlama

REFERANSLAR
20 yıldır Ankara'da neredeyse tüm kamu kurumlarıyla, doğrudan ya da ajanslar vasıtasıyla çalışma imkanımız oldu. Hükümet çalışmaları, seçimler ve özel sektör yapım ihtiyaçları nedeni ile 81 İlimizin tamamında operasyon yürüterek yüzbinlerce km yol yaptık. Dijital İlişkiler için yeni nesil ürünleri, yepyeni müşterilerimiz ve elbette kamu için üretir hale geldik.