Yeni Nesil Dijital Liderlik Ajansına hoş geldiniz ..

MEDYA

Dijital medya, dijital broadcast yayıncılığının ilk yıllarından itibaren dijital dönüşümün içinde oldu. Okan Özbay’ın televizyon kanallarındaki kameramanlık ve yönetmenlik geçmişi nedeni ile film üretimi ve canlı yayın hizmetleri de ana iş başlıkları olarak gelişmeye devam etti.

Film yapım

Ankara’nın tüm fırsatsızlıklarına ve eşitsizliklerine rağmen TRT TV Filmleri kapsamında Adı: YUNUS filmini çekerek, bu alanda da içerik üreten DİJİTAL MEDYA, birçok otoritenin farklı yönlerdeki beklentilerinin üzerinde beğeni kazanarak yoluna devam ediyor. Devleti ve işleyişini çok iyi anlamış bir ekibe sahip olmanın avantajı ile yeni filmler hazırlayan senarist ve yönetmenlerimizin önderliğinde daha geniş kitlelerden ses gelmesini sağlayacak motivasyonla çalışıyor.


Televizyon yapım

Özel kanalların yeni açılmaya başladığı yıllardan bu yana televizyonculuk yapıyoruz. Ankara’nın siyaset ve habercilik alanındaki televizyonculuk gelişimine önemli katkılar sunarak onlarca yapım gerçekleştirdik. Hemen her alanda, birçok prodüksiyona imza attık. TRT başta olmak üzere tüm TV kanallarına emeği geçen, Türkiye’de ve dünyada yüzlerce televizyon ekranında canlı yayınlarda gerçekleştirdiği reji yönetimi ile rekorlar kıran, yayın sorumluluğu kavramını en geniş anlamda hisseden bir ekibe sahibiz.

canakkalenin_siralarinefesle_gelen


Canlı yayın

Dünyanın heryerinde canlı yayın yapma yeteneğine sahibiz. Aynı anda 15 şehirden, merkez bağlantısı ile projeler gerçekleştirmişliğimiz de var. Dünyanın gözü üstümüzdeyken, Yenikapı’da koltuktan kalkmadan 6.5 saat canlı yayın yapmışlığımız da... Dünyanın öbür ucundan 2 uydu + fiberoptik altyapılı yayınlar gerçekleştirmişliğimiz de var, Adriyatik denizinde cihana sulh veren yerli savaş gemimizdeki komutanlarımızı dünya ile buluşturmuşluğumuz da. Özel televizyonlarımız daha yeni kurulurken, gençlik aşkıyla giriştiğimiz televizyonculuk serüveninde hem stüdyolardan, hem de inanılmaz dış ortamlardan canlı canlı beraber yaşadık son 25 yılı. Ama biz hep bir adım geride durduk. Bizi görmeyin diye değil, göstermek istediklerimizi görün diye. Bir gün siz de görünür olmak istediğiniz de biz yine bir adım arkanızda görünmez olacağız.


Marka ve mecra yönetimi

Dijital dünyada işler biraz daha kolay yürüyor. Peki medya dünyasında nerede duruyorsunuz. Ulusal ve uluslararası medya dünyasının karanlık sokaklarında sizi aydınlatacak bir ajans Dijitalmedya. İhracat hedefli, yurtdışı etkinliği belirli hedefler çerçevesinde geliştirmek için, global şirketlere eşek yüküyle para ödemenize gerek yok. İlla ödemeniz gerektiğine ikna olduysanız, en azından yeterli verimi almanız husunda yanınızda olmamıza izin verin. Türkiye’de medya pazarlama konularında söyleyecek çok sözümüz var. Sektörün bazı sırlarını bildiğinizi ve dostlarınızın sizi kayırdığını düşünebilirsiniz. Konuyu bir de bizden dinlemenizin ne zararı olabilir ki?

afad

zinde_dergi


Kampanya yönetimi

15 yıldır siyasetin de kamunun da yanıbaşındayız. Türkiye ile birlikte görüp geçirdik tüm olayları. Birçoğunun tam göbeğinde yer aldık. Çoklarını bizzat yönettik. Hassasiyet ve güvenlik gerektiren, özen, ihtimam, yoğun ilgi isteyen kampanyalardan başarı ile çıktık çok kez. Bir kampanya hazırlamak, programlamak, gerçekleştirmek ve sonuçlarını yorumlayarak bir sonrakini daha da mükemmelleştirmek için tek eksiğimiz, bize sizin gibi yeni taleplerle gelecek müşteriler. Sizi dinleyecek ve sonuç simülasyonunu hemen izleteceğiz. Kampanyanız daha planlanırken mükemmele ulaşacak. Ne dersiniz?

REFERANSLAR
20 yıldır Ankara'da neredeyse tüm kamu kurumlarıyla, doğrudan ya da ajanslar vasıtasıyla çalışma imkanımız oldu. Hükümet çalışmaları, seçimler ve özel sektör yapım ihtiyaçları nedeni ile 81 İlimizin tamamında operasyon yürüterek yüzbinlerce km yol yaptık. Dijital İlişkiler için yeni nesil ürünleri, yepyeni müşterilerimiz ve elbette kamu için üretir hale geldik.