Yeni Nesil Dijital Liderlik Ajansına hoş geldiniz ..

DİJİTAL İLİŞKİLER

Dijitalmedya 20 yıl önce jenerik bir isimle kuruldu. 20 yıl sonra yine jenerik bir isim olan “dijital ilişkiler” markasının sahibi oldu.

Dijital dönüşümün güçlü bir Türkiye için olmazsa olmaz olduğu bilinciyle projeler üreten Dijitalmedya, değişip dönüşen yaşam biçimi ve ilişkilerimizi Dijital İlişkiler kavramı içerisinde yeniden düzenlemeye çalışıyor.

Dijital Haçlı Seferleri kitabından sonra “DİJİTAL İLİŞKİLER İnsan-Devlet-Makine” kitabı da yolda. En başta devlet çalışanının dijital okuryazarlığı üzerine odaklanan çalışma, “Dijitalde Yetkin Nesiller” için de önerilerde bulunacak.


Dijital İlişkilerin Temel Yaklaşımları

İnsan-İnsan İlişkilerinde dijitalleşme

İnsan-Toplum ilişkilerinde dijitalleşme

İnsan-Makine ilişkileri

Yapay zekalar arası ilişkiler

Devlet-Robot ilişkileri

Şeklinde özetlenen dijital ilişkilerin kategorilerinde alt segment başlıkları,

Bilişsel ilişkiler

Eğitişim ilişkileri

Yönetişim ilişkileri

Temel iletişim ilişkileri başlıklarıyla inceleniyor. Peki dijital dünüşümün bana ne faydası olacak, en azından yeni tanımlanan bu ilişkiler kümesinde ben nereye konumlanacağım, ilk önce ne yapmalıyım, nereden başlamalıyım diyorsanız, aşağıdaki seçeneklerden birine odaklanmanız gerekiyor. Eğer kendinizi bir yere konumlayamadıysanız ya da birden fazla seçeneğiniz varsa, daha detaylı bir incelemeye girmenizde fayda olacaktır.

Dijitalmedya, Dijital İlişkileri beş başlıkta ele alıyor:

Şahıslar İçin Dijital İlişkiler

Şirketler İçin Dijital İlişkiler

Holdingler İçin Dijital İlişkiler

Küresel İçin Dijital İlişkiler

Zor ve özel gündemde Dijital İlişkiler

REFERANSLAR
20 yıldır Ankara'da neredeyse tüm kamu kurumlarıyla, doğrudan ya da ajanslar vasıtasıyla çalışma imkanımız oldu. Hükümet çalışmaları, seçimler ve özel sektör yapım ihtiyaçları nedeni ile 81 İlimizin tamamında operasyon yürüterek yüzbinlerce km yol yaptık. Dijital İlişkiler için yeni nesil ürünleri, yepyeni müşterilerimiz ve elbette kamu için üretir hale geldik.