Yeni Nesil Dijital Liderlik Ajansına hoş geldiniz ..

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Dijital Dönüşüm ; Firmanızı, kurumunuzu ya da şahsınızı dijital geleceğe hazırlamak mı istiyorsunuz? Bunun için bir dönüşüm liderine muhakkak ihtiyacınız var. Belki kendi kendinize yola çıkmak istersiniz.

Eğitişim

" Dijital dönüşümün " yeni süreçte en önemli başlığı eğitişim. Öğrenme gelişim süreçlerini dijitalleştirerek, geleceğini, öğrenme 3.0 modeline göre biçimleyemeyen yapıların uzun ömürlü olması pek mümkün görünmüyor. Başta devletimizin, tüm kamu hizmeti için eğitişim süreçlerini bu öngürü ile yeniden yapılandırması gerekiyor.

Yönetişim

İster şirketinizin, ister kurumunuzun, isterseniz daha hücresel işletmelerinizin yönetim süreçlerini de dijital gelişime göre planlamak durumundasınız. Dijitalleşemeyen yönetimlerin kalitesi ve hızı her zaman sorgulanacaktır. Verimsiz yönetimlerden ülkemizin, insanımızın geleceğe dair umutlarının, beklentilerinin karşılanması mümkün görünmemektedir.dijital_donusum

İletişim

Elbette dijitalin en göz önünde başlığı iletişim. Hatta dijital deyince herkes önce iletişim ve bağlı alanlarda olan biteni, interneti, global ve lokal ağları, iletişim teknolojilerini düşünüyor. Dijital dünyanın diğer üst başlıklarının " Dijital dönüşümün " alakası çok da kurulamıyor. İletişimin dijitalleşmesinde teknolojinin yanında sosyolojik ve psikolojik temelli çok sayıda araç üretmeyi ve etkili içerikler oluşturmayı hedefliyoruz.

Bilişim

İletişim kadar bilişim faaliyetleri de dijitalle birlikte öncelikle anılan konular. Dijitalmedya olarak ürettiğimiz içerikleri ve etkili tasarımları özellikle mobil alanda kaliteli iletişim süreçleri haline getirmeyi istiyoruz. Bilişim faaliyetlerimizin yönünü global sermayenin ayak izlerini takip ederek, günün değil yakın geleceğin trendlerini anlayarak kavrayarak planlıyoruz. Bugünü değil, geleceği odak alıyoruz.

dijital_donusum-2

Dönüşüm liderliği

Dönüşüm danışmanlık

Dönüşüm denetimi

Çok çalışırım, ben yaparım dersiniz. O zaman da danışmanlık almanızda fayda olacaktır. Zaman çok değerli, ailenize, ya da farklı kişisel gelişimler için kendinize, işinize daha fazla zaman ayırmak için dönüşüm danışmanlığınızı biz yapabiliriz. Kurumunuzdaki genç arkadaşlar size “biz yaparız” demiş olabilirler. Bu dönüşümün tek ayağı Bilgi İşlem değil ki!..

dijital_donusum-3İletişim süreçleri de var. Yönetişim süreçleri devasa yük getiriyor. Çok ısrarcı olmak gerekiyor. Onların da mutlaka danışmanlığa ihtiyacı olacaktır. En azından bu gençler neler yapıyor dediğinizde sizin bir denetmene ihtiyacınız olacaktır. En iyisi siz " dijital dönüşüm " kavramıyla tanıştığınızda bize bir ulaşın. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Ama geleceği kazanmak için birlikte olmakta fayda var.

" Dijital dönüşüm " konularını bloğumuzdan takip edebilirsiniz

REFERANSLAR
20 yıldır Ankara'da neredeyse tüm kamu kurumlarıyla, doğrudan ya da ajanslar vasıtasıyla çalışma imkanımız oldu. Hükümet çalışmaları, seçimler ve özel sektör yapım ihtiyaçları nedeni ile 81 İlimizin tamamında operasyon yürüterek yüzbinlerce km yol yaptık. Dijital İlişkiler için yeni nesil ürünleri, yepyeni müşterilerimiz ve elbette kamu için üretir hale geldik.