Kullanışlı ve başarılı antivirüs programları

 

ESET NOD32 

Windows için ödüllü bir antivirüs programıdır. ESET’in marka imzası olan NOD32 hız, algılama ve kullanılabilirlik açısından oldukça başarılıdır. Bilgisayarınızı yavaşlatmaz ve virüslere karşı etkili bir koruma sağlar. Bir kullanıcı için bir yıllık fiyatı şuan için 151,31 TL’dir. Ürünün ücretsiz süreli deneme sürümü ve farklı işletim sistemleri ile kullanım amaçlarına göre ücretli sürümleri vardır.


 

AVAST 

400 milyonu aşkın kullanıcı kapasitesi olan avast ücretsiz sürümü ile beğeni toplayan bir antivirüs programıdır. PC optimizasyonu ve şifreli korumalar gibi birçok farklı özelliği de ücretli sürümünde mevcuttur. Eğer ortalama bir pc kullanıcısıysanız sisteminizi yavaşlatmayan ve güçlü koruma sağlayan bu ürünün ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.


AVG ANTIVIRUS 

Ücretsiz antivirüs hizmeti sunan ürünlerden biri olan AVG son derece kullanışlı ve yaygındır. Hem kötü amaçlı yazılımları bloke eder hem de performans sorunları için tarama yapar. Ayrıca, tam olarak nasıl korunduğunuzu size gösteren basit bir tasarımı vardır. Mobil cihazlar ve PC’ler için farklı sürümleri vardır. Bu ürün mobil cihazlar için kullanışlı ve idealdir.


AVIRA ANTIVIRUS 

Tamamen ücretsiz ve oldukça kullanışlıdır. Web koruması ve e-posta koruması gibi özelliklerden bu üründe ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Premium koruma için ise şirketin uygun fiyatlı ürünleri vardır.

 


BITDEFENDER ANTIVIRUS 

Bilgisayarı yavaşlatmadan koruma sağlayan bu ürün tüm web, e-posta ve mesajlaşma verilerini gerçek zamanlı tarar ve sizi casus yazılımlardan korur.


AD-AWARE ANTIVIRUS 

Ücretsiz antivirüs hizmeti veren bir program olan Ad-Aware internet üzerinden bulaşan casus yazılımlara karşı çok etkili bir antivirüs programıdır.  Sizi virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara, kimlik avına, çevrimiçi dolandırıcılıklara ve bilgisayar korsanlarına karşı korur. Profesyonel, ücretli paketleri de vardır.


KASPERSYK ANTIVIRUS 

Kaspersky Antivirüs programı zararlı casus yazılımlara karşı önlemler alır ve onları etkisiz hale getirir. Değerli verilerinizi koruyarak daha güvenli gezinin, sosyalleşin, yayın izleyin ve alışveriş yapın. Ödüllü teknolojileri ile Kaspersky gizliliğinizi, paranızı, çocuklarınızı ve daha fazlasını korumaya yardımcı olur. Kaspersky, kurumsal iş yerlerinde de kullanılan başarılı bir virüs programıdır.


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir